Dua Lipa nuk përmbahet më, publikon foto nudo! - Arbëria News

Dua Lipa nuk përmbahet më, publikon foto nudo!

Kur shfaqej ne publik me bikini, Dua Lipa mundohej ta shmangte sa më shumë, por këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare nuk është përmbajtur më.

Ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur, ndërsa ka mbuluar trupin e saj më një peshqir dhe foton e ka postuar në profilin e saj të “Instagramit”.

Dua Lipa, jo rrallë herë merr lëvdata të shumta për fizikun e saj seksi, një arsye kjo më shumë për t’u ekspozuar.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + 11 =