(+18) Prezantohuni me mbesen e Nishanit që po tërbon mediat italiane (Foto)

Beniada Nishani, e cila ushtron profesionin e modeles në vendin fqinj të Italisë, ka ndezur temperaturat me fotot e saj të fundit. Edhe në mediat italiane ajo cilësohet si mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishanit, e cila jeton në vendin fqinj.

Kohët e fundit ajo ka postuar disa foto të saj në plazh, komplet e zhveshur. Fotografitë kanë bërë bujë në mediat italiane, të cilat janë mahnitur me linjat perfekte të trupit të saj.

Ata e kanë vlerësuar modelen për bukurinë e saj natyrale dhe pozat sensuale. Më poshtë mund të shfletoni setin e plotë të fotove ku Beniada duket komplet nudo./zathur.net

Image result for beniada nishaniRelated imageImage result for beniada nishani

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + 20 =