37 vjeçari nga Durrësi, dhunoi ish-bashkëshorten dhe e kërcënoi në telefon - Arbëria News

37 vjeçari nga Durrësi, dhunoi ish-bashkëshorten dhe e kërcënoi në telefon

Dhunoi ish-bashkëshorten dhe e kërcënoi në telefon, this policia e Durrësit e vë në pranga. Bëhet fjalë për Armand Xhelilin, stuff 37 vjeç nga Durrësi, i cili ka ushtruar dhunë dhe i ka dërguar mesazhe kërcënuese në telefon ish-bashkëshortes së tij, S.T. 34 vjeçe, po nga Durrësi.

Sipas burimeve të policisë, 34-vjeçarja është marrë në mbrojtje nga Gjykata e Rrethit Durrës, ndërsa materialet në ngarkim të Xhelilit, kanë kaluar në Prokurori për veprime të mëtejshme penale.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × one =