Berat, 37 vjeçari dhunon vjehrrën, vjehrrin dhe gruan - Arbëria News

Berat, 37 vjeçari dhunon vjehrrën, vjehrrin dhe gruan

Një person ka dhunuar vjehrrin, vjehrrën dhe bashkëshorten, pas konflikteve te vazhdueshme familjare. 

Dhunuesi është Viorgjent Papajani, 37 vjeç, banues në Berat. Ai u arrestua ditën e djeshme për shkak të dhunës së shkaktuar ndaj vjehrrit K.H., 58 vjeç  dhe vjehrrës të tij, dhe M.H, 56 vjeçe. 

Papajani ka ushtruar dhunë të vazhdueshme dhe ndaj bashkëshortes së tij E.Papajani, 33 vjeçe. 

Gjithashtumësohet se 37 vjeçari ishte person problematik dhe I dhunshëm. 

Tre të dhunuarit ju drejtuan policisë së Beratit,e cila mundësoi dhe arrestimin e tij. 

/ArbëriaNews 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + two =