Aksidentohen 4 policë, po merrnin shërbimin në Pikën Kufitare Qafë Botë - Arbëria News

Aksidentohen 4 policë, po merrnin shërbimin në Pikën Kufitare Qafë Botë

images

Një automjet me të cilin udhëtonin katër efektivë policie ka dalë nga rruga në aksin rrugor Sarandë- Muzinë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07.45 të mëngjesit të sotëm, order pranë fshatit të quajtur Vrion, viagra approved ku një automjet tip Nisan me targë AA383EC, for sale ka dalë nga rruga.

Në makinën e aksidentuar ndodheshin katër persona A.N., drejtuesi i mjeti, Y.B., F.N., dhe L.M., efektivë policie, të cilit ishin nisur për të marrë shërbimin në Pikën Kufitare Qafë Botë, Sarandë.

Si pasojë e aksidentit nuk ka të dëmtuar, me përjashtim të disa gërvishtjeve të lehta që kanë marrë dy prej tyre. Lidhur me këtë ngjarje vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të saj

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × four =