Albërie Hadërgjonaj pa të brendshme, ekspozon gjoksin shpërthyes - Arbëria News

Albërie Hadërgjonaj pa të brendshme, ekspozon gjoksin shpërthyes

alberie

Pavarësisht se i ka kaluar të 40-at dhe mbi të gjitha është gjyshja e një mbese rreth 1 vjeç, salve këngëtarja me origjinë nga Kosova nuk rresht së provokuari.

Albërie Hadërgjonaj, viagra dosage si për të konfirmuar thënien e saj të disa kohëve më parë, viagra buy “jam pjeshkë, nuk bëj punë shtëpie”, ka pozuar me një fustan të zi elegant.

Por, ajo që të bie menjëherë në sy është gjoksi i saj bombastik, që ndonëse është përfolur si “i bërë” pra silikoni, asnjëherë nuk është konfirmuar nga vetë këngëtarja.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + seventeen =