Ami nis pushimet me të birin, mungon Ermali - Arbëria News

Ami nis pushimet me të birin, mungon Ermali

Prezantuesja e njohur shqiptare, clinic Amarda Toska, view së bashku me djalin e saj të vogël, Joelin kanë zgjedhur që këtë të diel ta shijojnë në një nga bregdetet e vendit. Ami në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto meJoelin ku ajo duket shumë e buzëqeshur dhe e lumtur dukeluajtur në rërë me të.
“Po bëhemi gati për pushime”, shkruan Amarda. Lind pyetja, po Ermal Mamaqi ku është?

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × one =