Antonio Kasano goditja e Flamurtarit?

Sulmuesi i njohur i kampionatit italian dhe Kombëtares së kaltër Antonio Kasano mësohet se është në bisedime me drejtuesit e Flamurtarit ku edhe mund të luajë në gjysmën e dytë të sezonit. Sulmuesi ka mbetur aktualisht pa ekip dhe dje ka qenë në kryeqytet, ndërsa sot do të udhëtojë drejt Vlorës. Administratori Idrizi prej kohësh ka premtuar një goditje BIG në merkato dhe emri i Kasanos justifikon gjithçka. Do të mbetet për t’u parë nëse akordi do të arrihet.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × two =