Arian Çani kundër të gjithëve, mbron moderatorën - Arbëria News

Arian Çani kundër të gjithëve, mbron moderatorën

Arrestimi i një trafikanti shqiptar të drogës, i cili thuhet se është i dashuri i moderatores shqiptare Viola Spiro, ka bërë që figura e kësaj të fundit të përflitet shumë në media sot.

Siç ka nga ata që e kritikojnë bukuroshen shqiptare ka edhe nga ata që i dalin hapur në mbrojtje.

Një prej tyre është edhe Arian Çani.

“Viola Spiro nuk e ka hedhur ndonjeherë  në  publik dashnorin e saj. Ndaj sot nuk ka prse te behet objekt i paragjykimeve mediatike. Violen e njoh pak por me eshte dukur nje prezantuese simpatike. Sot jam me Violen dhe jam kundër atyre që  e pergojojne”, shkruan Çani në Twitter.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 2 =