Arrestohen 3 ish-zyrtarë të lartë, shpallet në kërkim ish-kryebashkiaku i Kukësit - Arbëria News

Arrestohen 3 ish-zyrtarë të lartë, shpallet në kërkim ish-kryebashkiaku i Kukësit

Me urdhër të prokurorisë së Kukësit është shpallur në kërkim ish-kryebashkiaku i Kukësit Hasan Halili.

Gjithashtu, drug prokuroria ka arrestuar 3 ish-zyrtarë të lartë të Bashkisë Kukës. Burime nga policia thanë se janë arrestuar M.Hoxha, ish-drejtor i Tatimeve në Bashkinë kukës, Lekë Deda, ish-drejtor i Financës dhe Gëzim Ukperaj drejtor i Borxhit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − 5 =