AS: "Atletico e ka seriozisht , gati 30 milionë për Bacca" - Arbëria News

AS: “Atletico e ka seriozisht , gati 30 milionë për Bacca”

‘Los Colchoneros’ janë në kërkim të njësulmuesi të me nivele të larta dhe sic duket Carlos Bacca plotëson kriteret e tyre.

sevilla-de-carlos-bacca-visitara-al-rayo-vallecano_4k5w9urjp4uu1q4lirgjvpcdr

Carlos Bacca gjitnjë e më shumë në shënjestrën e Atletico Madrid. Kolumbiani i Milanit sipas ‘AS’ është futbollisti që ekipi i Madridit ka nevojë për repartin ofensiv dhe për këtë arsye Atletico Madrid po përgatit një ofertë prej 30 milionë eurosh për të marrë shërbimet e sulmuesit kolumbian. Kjo shifër do të kënaqte dhe Milan duke barazuar ofertën e blerjes dhe atë të shitjes së kolumbianit. Milan është gati të negociojë.

/Lefter Çipa

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 5 =