Basha: Kjo qeveri ose duhet të përqafojë platformën e PD-së, ose të largohet - Arbëria News

Basha: Kjo qeveri ose duhet të përqafojë platformën e PD-së, ose të largohet

Partia Republikane ka zgjedhur qytetin e Durrësit për të hapur fushatën elektorale për zgjedhjet e 21 qershorit.

Hapja e fushatës u përshëndet edhe nga kryetari i PD-së Lulzim Basha.

Ai tha se qeveria ka vetëm një rrugë dhe se kjo është që të përqafojë platformën e PD-së, viagra buy ose në të kundërt duhet të largohet.

“Ta ndalim të keqen. Ti japim ndëshkimin e merituar kësaj qeverie, që theu premtimet e dhëna. Të përqafojmë platformën e uljes së taksave dhe të dëgjimit të zërit tuaj. Kjo qeveri ose duhet që të përqafojë platformën e PD-së ose të largohet”, tha Basha.

Ndërkaq, kryetari i PR-së në Durrës Agron Duka sulmoi Edi Ramën, duke thënë se ka fituar vota me arrogancë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + eleven =