Basha: Nesër publikoj faktet që Tahiri është i implikuar në trafik droge - Arbëria News

Basha: Nesër publikoj faktet që Tahiri është i implikuar në trafik droge

bASHALulzim Basha thotë se ka fakte që ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, online është përfshirë në trafik droge.

Ai thotë se këto fakte do i bëjë me dije nesër, story pasi aktualisht ndodhet në Romë.

“Ne Rome me perfaqesuesit me te larte politike mbi gjendjen e rende te vendit dhe te nesermen Europiane te Shqiperise.

Neser fakte te reja tronditese mbi implikimin e Tahirit dhe te emeruarve te tij ne kultivimin dhe trafikun e droges”, shkruante Basha.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 4 =