Bebe Rexha habitet me suksesin e saj - Arbëria News

Bebe Rexha habitet me suksesin e saj

Vetëm 3 ditë që ka publikuar klipin e saj më të ri ‘I got you’ dhe ka marrë mbi 5 milionë klikime.

Një suksesi i vërtetë ky i Bebe Rexhës, viagra sale këngëtarja shqiptare që shumë shpejt po bëhet tepër e famshme në tregun botëror.
Edhe vetë Bebe është habitur me klikimet që ka marrë, duke i falenderuar publikisht fansat e saj.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + one =