Çiljeta: Ja pse u zhvesha në “6 ditë pa Ermalin” - Arbëria News

Çiljeta: Ja pse u zhvesha në “6 ditë pa Ermalin”

Jo pak bujë bëri heqja e të brendshmeve nga ana e Çiljetës në emisionin “6 ditë pa Ermalin”. Heqja e reçipetave në studio ishte filmuar nga ana e Ermalit dhe më pas ajo pati një përhapje të gjerë në rrjetet sociale.  Shumë komenteve dhe reagimeve nga publiku këngëtarja u është përgjigjur: “Ishte një emision për humor dhe unë bëra humor, click nuk është ndonjë gjë e madhe.
Unë mund të jem me më shumë norma se personazhet e tjerë të show bizz-it në jetën e përditshme, por gjithmonë pak humor bën mirë”, ka rrëfyer këngëtarja për “Bluetooth”. Një shfaqje e tillë ka kaluar me humor edhe për bashkëshortin e saj, ashtu siç thotë vetë Çili, se partneri nuk u bë aspak xheloz, teksa e pa të hiqte reçipetat në studio. “Jo, burri nuk u bë xheloz, nuk mendoj se kishte arsye”.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − ten =