Djali dhunon nënën - Arbëria News

Djali dhunon nënën

Një 37 vjeçar nga Korça ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Për këtë arsye specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Korçë, there bëjnë me dije se kapën dhe arrestuan në flagrancë shtetasin Kristaq Nuno.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë, this për veprën penale: “Dhuna në familje” parashikuar nga neni 130/a i Kodit Penal”, thuhet në njoftimin e policies së Korçës.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight − 4 =