Djali i sportistit me mini dhe taka në Hollywood, fotot çmendën internetin - Arbëria News

Djali i sportistit me mini dhe taka në Hollywood, fotot çmendën internetin

ImageHandler

I biri 24 vjeçar i Magic Johnson, basketbollistit të famshëm të NBA, about it  me mini dhe taka të lartë në Hollywood. Ai u bë i famshëm nga reality show amerikan “Fëmijët e  pasur të Beverly Hills”.

EJ Johnson u bë i njohur për shfaqjet e tij provocative dhe shpesh ekstreme. Ai u kap nga paparacët i shoqëruar nga një miku i tij. Brenda pak orësh këto foto bënë xhiron e internetit.

Arbkria News

matzik neo photo  df (1) neo ke fgfg (1) ej neo df ghh ej neo hosd

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 5 =