Drake dhe Jennifer Lopez të përqafuar/ Hakmerret Rihanna - Arbëria News

Drake dhe Jennifer Lopez të përqafuar/ Hakmerret Rihanna

Jennifer Lopez dhe Drake sapo kanë konfirmuar se ata janë çift. Të dy këngëtarët postuan në profilet e tyre në Instagram një foto ku shfaqen të përqafuar, visit this në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme.

Nga ana tjetër, Rihanna e ka konsideruar Jennifer-in shoqe të ngushtë, por me daljen e fotove të Drake dhe Jennifer-it, Rihanna e ka hequr Jennifer-in nga lista e ndjekësve në Instagram.

Thashethemet për çiftin filluan kur Drake u pa të merrte pjesë në dy koncerte të Jennifer Lopez-it këtë muaj.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + seventeen =