Dukagjin/ Qëllohet me armë zjarri 25-vjeçari - Arbëria News

Dukagjin/ Qëllohet me armë zjarri 25-vjeçari

Nje i ri 25-vjecar është qëlluar me armë zjarri dhe ndodhet ne gjendje te rende per jeten. Gazetari i “Panorama” raporton se ngjarja ka ndodhur në Fushe Cukal ne zonen e Dukagjinit.

 Nuk ka ende detaje lidhur me ngjarjen, nderkohe qe mesohet se i riu ndodhet ne gjendje te rende per jeten.

Policia eshte nisur drejt vendngjarjes per hetimet e nevojshme, zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit apo autoreve.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × one =