Duro: “Ishte fitorja më e bukur” - Arbëria News

Duro: “Ishte fitorja më e bukur”

price 526px” srcset=”//minuta90.com/wp-content/uploads/2015/12/Duro-Klodian-300×270.jpg 300w, information pills //minuta90.com/wp-content/uploads/2015/12/Duro-Klodian-467×420.jpg 467w, //minuta90.com/wp-content/uploads/2015/12/Duro-Klodian.jpg 526w” alt=”Klodian Duro” width=”526″ height=”473″ />
Klodian Duro

Klodian Duro/ “Kjo ishte fitorja më e bukur që kur unë jam në drejtim të Kukësit dhe kjo gjë ka ardhur si fryt i një pune të shkëlqyer që ne kemi bërë. Kjo skuadër tregoi se është e jashtëzakonshme, ka karakter dhe mund të shkojë shumë lartë pasi tani ka gjetur ekuilibrat perfektë dhe luan shumë e bashkuar. Në ndeshjen e sotme kërkuam që të shënonim shpejtë ashtu siç kemi bërë në ndeshjet e fundit ndaj sulmuam fort nga minuta e parë, por fatkeqsisht me dëmtimin e një lojtari kyç si Hasani na u hap një problem, por që ne e zgjidhëm. Kjo javë ka qenë shumë e mirë dhe tani jemi të qetë në vendin e tretë, por kemi ende shumë ndeshje përpara ndaj nuk ka vend për festime. Përsa i përket çështjes së titullit, pavarësisht ndeshjes së sotme, mendoj se Skënderbeu ka diçka më shumë se Partizani edhe pse janë rivale të denja për titullin kampion.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + 5 =