Dy viktima nga i ftohti në Shqipëri - Arbëria News

Dy viktima nga i ftohti në Shqipëri

Dy viktima nga i ftohti në Shqipëri. Policia e Sarandës njoftoi se 53-vjeçari Leonard Beqiri ka ndërruar jetë rreth orës 11:45 të ditës së dielë. Mbrëmjen e djeshme ai u ndihmua nga policia e shtetit, viagra order ndërsa u gjet në një kasolle.

Efektivët e kanë dërguar 53-vjeçarin në spitalin rajonal. Sipas mjekëve Leonard Beqiri ishte përdorues i pijeve alkoolike dhe vdekja ka ardhur për shkak të konsumimit të tepërt të alkoolit.

Një ditë më parë në qytetin e Durrësit humbi jetën një i pastrehë. Trupi i pajetë i 38-vjeçarit Arben Sulo është gjetur nga kalimtarët në lagjen numër 17.

Policia e Shtetit si dhe autoritetet lokale në çdo qytet po mundohen të sistemojnë të pastrehët në këto ditë të acarta, ku temperaturat kanë shënuar disa gradë nën 0.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + seventeen =