E dashura e Suarez terheq vëmendjen e mediave duke u shfaqur provokuese me bikini (FOTO) - Arbëria News

E dashura e Suarez terheq vëmendjen e mediave duke u shfaqur provokuese me bikini (FOTO)

Ditët e ftohta të dimrit duket se nuk i pëlqejnë shumë ish yllit të Atletico Madrid, Mario Suarez i cili ka vendosur të shijojë detin dhe diellin së bashku me të dashurën e tij në Miami, shkruan tpch. Çifti është fotografuar së bashku në një resort, dhe duket se e gjithë vëmendja e mediave është përqëndruar tek e dashura modele e Mario Suarez, Malena Kosta, e cila në fotot e shkrepura nga reporterët duket jashtëzakonisht bukur e veshur me bikini të kuqe.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 5 =