Eksploziv, në shënjester një tjetër drejtor burgur - Arbëria News

Eksploziv, në shënjester një tjetër drejtor burgur

Një tjetër drejtor burgu vihet në shënjestër  me shperthim  . Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së hënës rreth orës 23.15 në lagjen “15 shtatori”. Mësohet se një granatë është hedhur në ballokonin e shtëpisë së drejtorit të burgut të Bënçës, cialis 40mg Avni Suli. Granata ka shkaktuar dëme në pjesën e jashtme të banesës si dhe në makinën parkuar në oborrin e shtëpisë. Për fat të mirë nuk ka pasur persona të lënduar.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × three =