Foto/ Supemodelja Adriana Lima tërheq vëmëndjen edhe me çizme të kuqe! - Arbëria News

Foto/ Supemodelja Adriana Lima tërheq vëmëndjen edhe me çizme të kuqe!

Ajo njihet për aftësitë e saj në fushë e modelingut, ndërsa pozon në të brendshme femrash për Victoria’s Secret.

Por Adriana Lima provoi se mund të tërheqë vëmendje në çdo veshje, ndërsa siguroi që të gjithë kokat të ktheheshin nga ajo, në Gjenevë të martën për të marrë pjesë në një ngjarje të IWC Schaffhausen.

Modelja 36 vjeç, dukej thjesht mahnitëse, ndërsa zgjodhi të vishej në të bardha dhe çizme të kuqe.

Day to night: Adriana Lima, 36, made sure to turn heads as she stepped out in Geneva on Tuesday to attend an IWC Schaffhausen event in two ensembles

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 10 =