FOTO/Erisa Xhixho, nënë për herë të dytë - Arbëria News

FOTO/Erisa Xhixho, nënë për herë të dytë

Ditën e sotme, Erisa Xhixho ka dhënë lajmin për ardhjen në jetë të vajzës së saj.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Xhixho është shprehur se emri i vajzës së sapoardhur në jetë, është Nikol.

“Ka lindur një engjëll me emrin Nikol që erdhi në shtëpi për të festuar diëlindjen e vëllait Henri. E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti”, shkruan Xhixho në postimin e saj.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + 5 =