[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text][loggedin][/loggedin][loggedout][/loggedout][/vc_column_text][vc_single_image image=”50478″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full” css=”.vc_custom_1446048381693{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_posts_slider type=”flexslider_fade” interval=”5″ link=”link_post” order=”DESC” categories=”freelance” title=”Me te lexuarat” posttypes=”post” slides_content=”teaser” slides_title=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_raw_html]JTNDaDIlMjBjbGFzcyUzRCUyMndwYl9oZWFkaW5nJTIwd3BiX3Bvc3RzX3NsaWRlcl9oZWFkaW5nJTIyJTNFUHJvbW8lM0MlMkZoMiUzRSUwQSUzQ2lmcmFtZSUyMHdpZHRoJTNEJTIyNTYwJTIyJTIwaGVpZ2h0JTNEJTIyMzE1JTIyJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cueW91dHViZS5jb20lMkZlbWJlZCUyRnliMHV2M0ZvMWlJJTIyJTIwZnJhbWVib3JkZXIlM0QlMjIwJTIyJTIwYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuJTNFJTNDJTJGaWZyYW1lJTNF[/vc_raw_html][vc_column_text]FREELANCE është rubrika më e re në “Arbëria News”.
Me anë të  rubrikës  FREELANCE ne synojmë  të inkurajojmë zërat e rinj dhe të lirë të gazetarisë. Nëp??rmjet kësaj platforme, click çdo gazetari apo analisti  të ri ose me pervojë i ofrohet mundësia për të krijuar profilin e tij personal dhe të promovojë artikujt, viagra 60mg lajmet, viagra 60mg dhe opinonet e tij.
Mos hezitoni të dërgoni shkrimet tuaja pranë nesh. Tre shkrimet më të vlerësuara të muajit do të shpërblehen me çmime.
Bashkohu në  familjen FREELANCE.
Ju mirëpresim ![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”cs-3″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_widget_sidebar title=”Freelancers” sidebar_id=”cs-4″][/vc_column][/vc_row]