Fund tragjik/ Burri mjek vret gruan dhe djalin 4 vjeçar, më pas vetëvritet - Arbëria News

Fund tragjik/ Burri mjek vret gruan dhe djalin 4 vjeçar, më pas vetëvritet

carabinieri_alfa155falco2

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë. Një burrë 50 vjeçar ka vrarë bashkëshorten e tij 29 vjeçe dhe djalin 4 vjeçar. Burri me profesionin mjek ka kryer vrasjen e bashkëshortes në apartamentin e tyre.

Më pas ka marrë djalin dhe ka kryer vrasjen e tij pak metra më larg. Autori është vetëvrarë me armë zjarri pas vrasjes së të birit. Trupat e tyre janë gjetur të përqafuar , prescription raporton policia.

Sipas autoriteteve italiane shkak i vrasjes dyshohet të jetë një ndarje e mundshme.

Në trupin e viktimës janë gjetur shenja dhune.

Arbëria NEWS

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − seventeen =