Gazetari-Ramës: Nuk po të fyej. Je psikopat, pervers, pusht, pederast ... - Arbëria News

Gazetari-Ramës: Nuk po të fyej. Je psikopat, pervers, pusht, pederast …

Pas përgjigjes që kryeministri Rama i ka dhënë gazetarëve ditën e djeshme në rrjete sociale, ku u shpreh se nuk ishte aspak i penduar pë çka kishte thënë dhe se fjalët e tij nuk ishin fyerje për gazetarë por thjesht një opinion i tiji për ta.

Gazetari Alfons Zeneli i është përgjigjur gjithashtu në të njëjtën formë.

Postimi i gazetarit Alfons Zeneli :

Ti je psikopat, pervers, palle, pusht, pederast, bukeshkale, batakci, bashibozuk, delenxhi, drogaxhi, dallkauk, krromash, lyrash, pabreks, hajdut, gjobevenes, i cmendur, amoral, vulgar, tyryfyl, arrogant, perdhunues, karallo, frikacak. i pabese. mallkim, trafikant, legen, debil i semure, i papergjegjshem, pen urash, thithes, manjak, me kartele, zorzop, kopil.

MOS E MER PER FYERJE. NUK PO TE FYEJ. THJESHT PO JAP MENDIMIN TIM PER TY.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − 2 =