Icardi në Premierligë? - Arbëria News

Icardi në Premierligë?

Ylli i Interit, Mauro Icardi mund të transferohet në Premierligë.

Mauro Icardi mund të largohet nga Interi pasi deri më tani, këtë sezon, nuk ka bindur me paraqitjet e tij.

Por, ish sulmuesi i Barcelonës dhe Sampdorias shumë shpejtë mund të bëhet me skuadër të re.

Sipas Calciomercato.com Icardi ka oferta nga disa ekipe të Premierligës si: Chelsea, Tottenham dhe Liverpool.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 2 =