Ja kush do ta prezantojë këtë vit 'Big Brother Vip' - Arbëria News

Ja kush do ta prezantojë këtë vit ‘Big Brother Vip’

Për formatin ‘Big Brother VIP’ ka shumë që flitet. Brenda shtëpisë më të ndjekur do jenë personazhet më të njohur shqiptarë.

Sapo u lançua spoti i emisionit, të gjithë menduam se ai ose ajo që do e prezantojë do ishte Ledioni apo Arbana Osmani.

Por të dy janë shprehur se do vazhdojnë me programet e tyre respektive dhe që nuk do jenë pjesë e Big Brother Vip për moderim.

Sipas disa burimeve, ajo që do jetë në krye të programit me shumë mundësi është Luana Vjollca. Kjo vjen nga daljet e shumta që Luana bën me trashëgimtaren e Top Channel, Lori Hoxha.

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 1 =