Ja reagimi i deputetit të PS pas rrëfimit të dëshmitarit në audio-përgjimin e Agron Xhafajt - Arbëria News

Ja reagimi i deputetit të PS pas rrëfimit të dëshmitarit në audio-përgjimin e Agron Xhafajt

Pas dëshmisë së Albert Veliut, dëshmitarit në audio-përgjimin e Agron Xhafajt, vjen edhe reagimi i parë nga Partia Socialiste.

Deputeti Pjerin Ndreu shkruan në Facebook se Veliu është keqpërdorur në mënyrë vulgare dhe nuk tha asgjë të re nga ato që ka thënë opozita këto ditë.

POSTIMI I PLOTË:

Ky tipi qe u dekonspirua dhe u keqperdor ne menyre vulgare nuk tha asgje te re nga ata qe opozita ka thene e sterthene gjithe keto dite ! Por ajo qe me ben pershtypje eshte qe si mundet te jete kaq qesharak profili i viagruar i Lul Bashes me nje njeri me personalitet te dyshimte, i denuar per droge dhe mashtrim, me gjendje te mjeruar ekonomike, dhe qe na paska provoku se nuk kishte qellim te conte hashash ! Drejtesia duhet te veje gjerat ne vendin e vet dhe te zbardhe situaten qe me vidion e sotme me ngjan me shume me estraden e ushtrit dikur e nje kohe ! Padashur sot opozita beri outogol duke tregu partneret e vete ne lufte per pushtet !

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 5 =