Kendall Jenner blen shtëpi në zemër të Hollywood-it - Arbëria News

Kendall Jenner blen shtëpi në zemër të Hollywood-it

 

john_and_emily_1

 Kendall Jenner supermodelja e Victoria’s Secret ka blerë një shtëpi të re për vlerën e 6.5 milionë dollarëve. E shtrirë në 4 mijë e 800 metra katrorë, order kjo rezidencë më parë i përkiste aktores Emily Blunt dhe partnerit të saj John Krasinski. E pozicionuar në zemër të Hollywood-it, for sale shtëpia ka 6 dhoma, patient 5 banjo, 1 pishinë gjigande dhe një pamje të mahnitshme. Marrëveshja përfundimtare është firmosur mëngjesin e sotëm nga Kendall dhe Blunt e Krasinski!

kendall-jenner-home-house-mansion

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 5 =