Këto janë modelet që po “çmendin” Instagramin - Arbëria News

Këto janë modelet që po “çmendin” Instagramin

Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, Emily Ratajkowsky është modelja me më shumë fansa në rrjetet sociale, po “rivalet e saj” ku ndodhen?Revista “Esquire” ka bërë një renditje të 21 modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale. E përbashkëta e tyre është se janë të reja, të bukura, ambicioze dhe të guximshme përpara aparatit fotografik, ndërsa ndryshimi i vetëm; numri i ndjekësve.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + sixteen =