Kjo është pornostarja që trafikoi 21 milion euro drogë në... - Arbëria News

Kjo është pornostarja që trafikoi 21 milion euro drogë në…

Dy transportuese droge kanë pranuar se bashkë me një pornostare kanadeze kanë kontrabanduar mbi 21 milionë dollarë kokainë në Australi.

Melina Roberce, 23 vjeç dhe Andre Tamine, 64 vjeç dhe pornostarja Isabelle Lagace u deklaruan fajtore pasi u kapën me 95 kg drogë të pastër.

Roberce dhe Tamine, rrezikojnë burgun përjetë, ndërkohë që pornostarja Isabelle Lagace u dënua në nëntor me 4 vite e gjysmë burg për rolin e luajtur në trafikimk.

Lagace dokumentoi udhëtimin e saj me tragetin turistik  duke bërë dhjetëra postime në mediat sociale, duke publikuar pamje mahnitëse nga vende si SHBA-ja, Amerika e Jugut dhe Paqësori.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × five =