Kuvendi/ Bregu qesh me fjalët e saj: Gjyshi ia lypi një 20 vjeçareje, habitet Majko - Arbëria News

Kuvendi/ Bregu qesh me fjalët e saj: Gjyshi ia lypi një 20 vjeçareje, habitet Majko

majlinda-1024x598

Deputetja e partisë demokratike ka folur në seancën e sotme parlamentare për skandalin seksual të kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë. Ajo e ka cilësuar si një nga skandalet më të mëdha. Bregu theksoi se këto janë fenomene të administratës së Ramës.

Ai është fenomeni që në gjuhën e përditshme thuhet “Gjyshi ia lyp një 20 vjeçareje” ka thënë Bregu. Më pas ajo ka filluar të qeshë me batutën e saj, capsule shoqëruar dhe me habinë e deputetit socialist, Pandeli Majko. Duket se Majko se ka pritur këtë fjalim nga Bregu.

Në fund Ilir Meta, kryetari i Kuvendit i uron ditëlindjen deputetes Bregu. ” Kjo është ditë e veçantë për parlamentin”

Arbëria News

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + twenty =