Madonna shfaqet sërisht topless - Arbëria News

Madonna shfaqet sërisht topless

Edhe pse 59-vjece, nuk ka si të mungojë në vëmendjen e publikut me shfaqjet e saj provokuese.

Bëhet fjalë për yllin e muzikës Madonna, e cila ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet topless dhe me make up agresiv.

Në foton e publikuar, në të cilën këngëtarja ka vendosur të mbulojë gjoksin me një çantë, shkruan: “E çmendur për një çantë”.

Ajo çfarë bie në sy nga foto e publikuar është edhe shkrimi i yllit të muzikës POP: “No friends”, si një mënyrë për të treguar ndoshta vetminë e saj dhe pa asnjë mik përkrah.

Madonna aktualisht ndodhet në Lisbonë për arsye pune por gjithashtu edhe sepse një nga fëmijët e saj jeton atje.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + 12 =