Mahnit Klaudja Pepa, pozon topless ( FOTO ) - Arbëria News

Mahnit Klaudja Pepa, pozon topless ( FOTO )

Balerina Klaudia Pepa ne cdo postim qe ben në Instagram do ngjallë reagime të shumta.

Madje do përmenden në komente e fyerje Albi Nako, ish bashkëshorti i saj si dhe mamaja, Lumia që del e mbron gjithmonë të bijën

Në këtë foto provokuese pa sytjena, dhe vetëm me një fund ngjyrë rozë kanë shpërthyer komentet që e vlerësojnë punën e Klaudias, por ka pasur edhe nga ata që gjithmonë i kujtojnë ‘vëllain madh’, siç e cilësoi ajo tashmë Albin.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 5 =