Me operacione plastike dhe krenare (Foto) - Arbëria News

Me operacione plastike dhe krenare (Foto)

CameronDiazByCarolineRenouard2010

Cmeron Diaz

Pasi e ka thyer hundën tre herë duke praktikuar surf, hospital aktores I duhej t’I nënshtrohej operacionit për të marrë frymë mirë.

Gjithashtu ajo pranon se ka aplikuar botox, page por thekson se fytyra e saj ndihej shumë e çuditshme dhe nuk do ta përdorë më.

britney-spears-releases-new-squeaky-clean-single-ooh-la-la

Britney Spears

Këngëtarja pranon se ka aplikuar disa injeksione për buzët. Gjithashtu ajo nuk mohon dhe disa operacione të tjera shumë të komentuara për të, si operacionet e gjoksit.

Ay_106899872

Kelly Rowland

Kirurgjia e Kellit është një ndër më të komentuarat. Ajo ka thënë se ka dashur t’I nënshtrohet operacionit në gjoks që në moshën 18 vjeçare, por e ëma e saj dhe e Beyonces i kanë thënë  se duhej të mendohej mirë për këtë. Për të bërë këtë operacion këngëtares iu desh të priste 10 vjet.

download

Nicole Kidman

Nuk kam bërë asnjë operacion, me përjashtim të botoxit në të shkuarën. Nuk do ta prëdor më, sepse tani mund të lëviz sërisht fyturën time. – ka thënë Kidman.

21st Annual Screen Actors Guild Awards - Arrivals

Jennifer Aniston

Aktorja ka bërë një operacion në hundë  në vitin 2007. Është gjëja më e mirë që kam bërë.- thotë Aniston. Ajo e ka bërë këtë ndërhyrje për arsye shëndetësore.

Iggy-Azalea-Bonds-100-Years-2015-BIllboard-650

Iggy Azalea

Këngëtarja australiane  pranon se ka operuar hyndën dhë gjoksin. ‘Nuk është e thjeshtë të jetosh me defektet e tua, por më e vështirë është t’I ndryshosh ato’- tha Iggy.

Arbëria News

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − ten =