Meha nderohet nga klubi turk - Arbëria News

Meha nderohet nga klubi turk

side effects 620px” srcset=”//minuta90.com/wp-content/uploads/2016/05/1241925_620x410-300×198.jpg 300w, //minuta90.com/wp-content/uploads/2016/05/1241925_620x410.jpg 620w” alt=”1241925_620x410″ width=”620″ height=”410″ />

Mesfushori shqiptar Alban Meha është nderuar me certifikatën e nderit nga klubi turk i Konyaspor me të cilin arritën deri në vendin e tretë dhe në gjysëmfinale të kupës së Turqisë, rezultate këto të jashtzakonshme për këtë klub.

Cmimi ju dorëzua nga vetë presidenti i klubit, Ahmet ?an, në shenjë falenderimi për kon-tributin e dhënë gjatë këtij sezoni pasi sic dihet Meha nuk do ta vazhdojë më karrierën e tij në Turqi por ka firmosur për Al Nasr të Arabisë Saudite.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 5 =