Memaliaj/ Asgjësohen 7600 bimë kanabis, asnjë i arrestuar - Arbëria News

Memaliaj/ Asgjësohen 7600 bimë kanabis, asnjë i arrestuar

14715928771471287445kanabissss

Policia ka gjetur dhe asgjësuar 7600 bimë kanabis sativa, prostate në vendin e quajtur “Përroi i Madh”, salve në Memaliaj.

Bimët ishin të kultivuara në 18 parcela dhe u asgjësuan në vend me anë të djegies.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 − four =