Miqësoret e Superiores/ Partizani e Kukësi kanë provën e vështirë në Turqi - Arbëria News

Miqësoret e Superiores/ Partizani e Kukësi kanë provën e vështirë në Turqi

Skuadrat e Superiores do të testohen në fundjavë në kuadër të fazës përgatitore. Dy takime do të zhvillohen ditën e nesërme. Sfida e parë nis në orën 11:00 mes Flamurtarit dhe BB Erzurumspor ndërsa e dyta në orën 13:00, Kasimpasa – Partizani.

Për të vazhduar më pas me superfidën e së shtunës, Fenerbahçe – Kukësi, e cila do të startojë në oën 18:00.

Dita e shtunë do të na servirë edhe tre takime të tjera: Kastrioti – Laçi, Apolonia – Dinamo dhe Besa – Lushnja.

E premte
Flamurtari vs BB Erzurumspor 11:00
Kasimpasa – Partizani 13:00
E shtunë
Kastrioti – Laçi
Fenerbahçe – Kukësi 18:00
Apolonia – Dinamo
Besa – Lushnja

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + twelve =