Modelja pozon e zhveshur, çmenden fansat nga format e saj magjike (FOTO) - Arbëria News

Modelja pozon e zhveshur, çmenden fansat nga format e saj magjike (FOTO)

Njihet si një prej modeleve më të zonja dhe më të nxehta të ‘PlayBoy’, shkruan GazetaBlic.

Dhe Lindsey Pelas, nuk po di të ndalet me provokimet e saj, të cilat nuk janë të pakta. Ajo në llogarinë e saj pothuajse çdo ditë publikon fotografi nga më të ndryshmet, madje edhe të atilla që mund të shikohen nga personat mbi 18 vjeç.

© lindseypelas 

Tashmë shumë kush e di që ajo në një intervistë ishte ankuar se pavarësisht që ishte e bekuar gjenetikisht me gjoksin e saj të madh ajo njëkohësisht edhe ishte e ‘nemur’ në njëfarë forme, shkaku që pesha e gjinjve të saj po i shkaktonte dhimbje të paimagjinueshme në shpinë.

© lindseypelas 

E së fundmi,  Pelas në “Instagram” ka publikuar një fotografi ku shihet e zhveshur plotësisht në pjesën lart. Mund ta vëreni vet që modelja nuk arrin dot ta mbulojë me duar të atë gjoks që ka.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − 4 =