Modelja Ratchford ‘ndez’ amerikanët me fotot e saj provokuse (Foto) - Arbëria News

Modelja Ratchford ‘ndez’ amerikanët me fotot e saj provokuse (Foto)

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

 25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediet rozë. Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − nine =