Ndahet nga jeta vrasësi i Ariela Muratit, Aldison Beluli - Arbëria News

Ndahet nga jeta vrasësi i Ariela Muratit, Aldison Beluli

Mbrëmjen e sotme,  një javë pasi vrau Arielën humb jetën në spitalin e traumës Aldison Beluli.

Doktorët nuk kanë mundur dot ta mbajnë më gjallë të riun, i cili pas vrasjes qëlloi veten me plumb në kokë. 23 vjeçari mbahej i gjallë përmes aparaturave në repartin e reanimacionit. Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, truri i Aldos kishte marrë dëmtime të konsiderueshme dhe shpresat për të ishin të pakta.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 4 =