Ndryshimi i madh në pamje dhe jeta e re e “Noçes” së Big Brother - Arbëria News

Ndryshimi i madh në pamje dhe jeta e re e “Noçes” së Big Brother

Ish-banorja e Big Brother Albania 1, Najada Konomi, ose siç njihet ndryshe “Noçja” është dalluar gjithnjë për ekstravagancën e saj në pamje.

Ajo tërhoqi vëmendjen me stilin dhe karakterin e saj kur ishte pjesë e ‘reality show-t’ , por vitet e fundit i është përkushtuar pasionit të saj pikturës duke qëndruar larg jetës publike apo lajmeve rozë.

Por megjithatë ne nuk e kishim mësuar se ajo kishte ndryshuar statusin civil dhe ishte martuar. Nga një vëzhgim në  profilin e saj në Instagram në ‘ bio’ ajo ka shkruar: “Married” (e martuar), me disa emoji me zemra dhe një unazë, ç’ka na bën të mendojmë se ajo është martuar me të vërtetë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + 11 =