'Më pëlqen për seks', biznesmeni ngacmon seksualisht Roza Latin - Arbëria News

‘Më pëlqen për seks’, biznesmeni ngacmon seksualisht Roza Latin

E ftuar në emisioni ‘Boom’ ka qenë aktorja e humorit Rita Latim për të folur mbi temën e ngacmimeve seksuale.

Si një nga emrat e artit që gjithmonë është treguar e pa kompleksuar të tregojë detaje nga jeta e saj Rita ka zbuluar një të pathënë të vajzës së saj.

Moderatorja e njohur Roza Lati është rikthyer në televizion me një emision të ri dhe për këtë i është dashur të gjejë sponsor.

E ëma ka zbuluar se si ‘sponsori’ një burrë mbi të 60-at  me bark të madh i ka kërkuar seks në këmbim të asaj që kërkonte Roza.

‘Roza erdhi e traumatiziarmë, u habit më tepër për faktin se si ai ja kishte kërkuar direkt. Më pëlqen për seks’ tha aktorja.

Kjo ishte një ngjarje e vërtetë që e kishte tronditur Rozën.

Nuk dihet se sa i ka pëlqyer kjo që ka thënë e ëma në ekran, por tashmë të gjithë e dinë që Rita flet troç. /Gazeta Express 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − fourteen =