Përfundon ceremonia e kurorëzimit të Tunës me Patrisin

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin.

Burime të Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë e kurorëzimit në Komunën e Prishtinës, e tani janë duke festuar në një lokal të kryeqytetit. Tuna është në pritje të fëmijës së parë me Patrisin, tashmë burrin e saj.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + 12 =