Policia greke arreston shqiptarin me 10 kg drogë - Arbëria News

Policia greke arreston shqiptarin me 10 kg drogë

Një i ri shqiptar është arrestuar pasditen e së hënën gjatë një operacioni të kryer nga efektivët e policisë së Kretës.

Sipas “CretaPost”, 26-vjeçari është kapur me 10 kilogramë kanabis të cilën e kishte në automjetin e tij.

Gjithashtu policia ka sekuestruar dhe makinë e shqiptarit./Syri.net

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 4 =