Rama falenderon dy drejtorët e tij që u dorëhoqën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas dorëheqjes së dy drejtueseve. I pari që dha dorëheqjen gjatë ditës së sotme ishte Alket Hyqesi që mbante  postin e drejtorit të Pastrimit të Parave. Ndërsa vetëm disa minuta më vonë ka dhënë  dorëheqjen edhe Arben Seferi drejtorin e Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar. I menjëhershëm ka qenë reagimi i kryeministrit Rama në faqen e tij në Facebook ku i falënderon për dorëheqjen dy drejtuesit dhe thekson se reforma nuk ndalet dhe Vetingu nuk shmanget.

 Statusi i plotë i kryeministrit

Flm 2 drejtuesve që u dorëhoqën për t’u hequr çdo alibi kundërshtarëve të Reformës në Drejtësi!Reforma nuk ndalet Vetingu nuk shmanget

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − twelve =