Reagon Chris Brown pas fotos së Soulja Boy me ish të dashurën - Arbëria News

Reagon Chris Brown pas fotos së Soulja Boy me ish të dashurën

Duket se sherri mes Chris Brown dhe Soulja Boy nuk ka për të mbaruar pasi ka qënë Soulja ai që ka nxehur gjakrat këtë herë duke postuar një foto të tij me ish të dashurën e Chris Brown, viagra buy Cydney Christine.

Reagimi i Chris Brown ka qënë i papritur pasi mendohej se ai do sulmonte Soulja, por ai ka vepruar ndryshe. Reperi ka thënë se atij nuk i intereson pasi ka dy femra që Soulja nuk do t’i ketë kurrë, Rihanna dhe Karrueche.
“Soulja nuk është tipi i Rihannas, as i Karrueches. Asnjëra prej tyre nuk do binte në nivelin e Souljas.” -ka thënë Chris.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + thirteen =